Zaaranżowanie tarasu jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej – elegancki taras w stylu rustykalnym to trend chętnie wybierany i powielany. Producenci mebli ogrodowych oddają w nasze ręce wiele interesujących produktów, wśród których z pewnością znajdziemy komplety dopasowane do naszych potrzeb. Jakie meble ogrodowe na taras wybierać, aby cieszyć się wygodą i komfortem? Oto kilka najgorętszych propozycji!

Zaprojektuj taras w stylu rustykalnym 

Ogrody rustykalne kojarzą nam się z polnymi kwiatami, wysokimi płotami, dużą ilością zieleni. Czy wiesz, że bez trudu zaprojektujesz taras w stylu rustykalnym, dopasowany do swoich potrzeb? Konieczne będą dopasowane meble – wśród dostępnych propozycji najlepsze okażą się meble rattanowe, które idealnie wpiszą się w rustykalną aranżację. Meble rattanowe tworzy się z pnączy azjatyckich roślin – są one dzisiaj pozyskiwane z plantacji o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że ich pozyskiwanie nie niszczy środowiska naturalnego. W kolekcjach rattanowych znajdziemy wygodne sofy, fotele, stoliki kawowe. Meble takie możemy dodatkowo wyposażyć w wygodne poduszki, siedziska, koce. Taras w stylu rustykalnym uzupełnijmy poprzez liczne rośliny w doniczkach. 

Taras w stylu rustykalnym z meblami technorattanowymi

Inną propozycją na taras w stylu rustykalnym jest wykorzystanie mebli technorattanowych. Kolekcje mebli tego typu znajdziemy u topowych producentów – zaproponują nam oni nowoczesne meble z technorattanu, jak i kolekcje inspirowane klasycznymi wzorcami. Meble technorattanowe cenione są przede wszystkim przez względną ich wysoką trwałość, ale również piękny wygląd. Na długie lata będą tworzyć funkcjonalną ozdobę w naszych strefach wypoczynkowych. Lekkie stelaże aluminiowe mebli technorattanowych sprawiają, że ich podnoszenie nie sprawia problemów. 

Comments are closed.