Sezon zimowy to czas aktywności na wolnym powietrzu. Śnieg, mróz, niskie temperatury, to wszystko sprzyja zimowej aktywności na stokach i nie tylko. Z roku na rok przybywa zapalonych narciarzy, którzy nie mogą się doczekać zjazdu z ośnieżonego stoku. Dorośli przekazują swoją miłość do tego sportu swoim dzieciom, dlatego na stokach widać też wiele dzieci.

Przygotowanie nart do sezonu zimowego

Dzieci bardzo szybko rosną, dlatego co roku muszą zmieniać rozmiar nart i obuwia narciarskiego. W przypadku dorosłych nie ma takiej konieczności, bo w ich wypadku rozmiar się już nie zmienia.

Dlatego też można zaoszczędzić na kupowaniu nowych nart i sprzętu narciarskiego, wystarczy w każdym sezonie zregenerować narty i przygotować je do jazdy po ośnieżonych stokach.

W tym celu należy odwiedzić serwis narciarski Kraków, który można znaleźć w centrum tego miasta. Jest to profesjonalne miejsce, gdzie pracują osoby doskonale znające się na regeneracji wysłużonych czasem nart.

Oferta serwisu narciarskiego z Krakowa

Każde narty można zregenerować, nie ma co do tego żadnych wątpliwości. Regeneracja nart polega zazwyczaj na ich wygładzeniu, tak by łatwiej poruszały się na śniegu. Dawno niewygładzane narty, będą się opornie poruszały po stoku.

Serwis narciarski Kraków oferuje profesjonalne czyszczenie i wygładzanie nart w każdym rozmiarze. Cennik usług jest bardzo korzystny dla klientów, sama regeneracja nie kosztuje zbyt wiele.

Narty po regeneracji są jak nowe. Są gładkie, idealnie wyważone i zabezpieczone przed śniegiem i mrozem. Opłaca się skorzystać z takiej propozycji, tym bardziej że koszt usługi jest niewielki.

Naprawa zepsutych nart

Serwis narciarski w Krakowie, poza regeneracją nart przed nowym sezonem, oferuje także usługę naprawy popsutych nart. Zwykle w nartach psują się uchwyty na buty narciarskie, ale mogą to być też i inne wady.

Takie usterki można bez problemu naprawić, wystarczy użyć do tego odpowiednich narzędzi i mieć w tej kwestii doświadczenie. A serwis narciarski Kraków takie doświadczenie posiada. Warto więc udać się do serwisu, jeśli sprzęt narciarski sprawia jakiekolwiek problemy. Dzięki naprawie można zaoszczędzić pieniądze, które trzeba byłoby wydać na zakup nowego sprzętu.

W serwisie tym można naprawić nie tylko same narty, ale też inne części sprzętu narciarskiego. Zniszczeniu mogą ulec na przykład buty narciarskie. Najczęściej psują się w nich zapięcia, ale mogą też popękać albo przeciekać. Innymi akcesoriami narciarskimi, które czasem wymagają naprawy są kijki do nart. One również zwykle można naprawić.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://agasport.com.pl/cms/serwis.

Comments are closed.