Atomizer do perfum to niewielki aplikator perfum, który rozpyla drobną mgiełkę, zapewniając wygodne i wydajniejsze rozprowadzanie zapachu na skórze.

Rozpylacze perfum stały się w ostatnim czasie popularne wśród wielbicieli zapachów nie tylko dlatego, że pomagają wydłużyć trwałość perfum, ale także dlatego, że są niewiarygodnie lekkie, małe, zapewniają niezwykłe uwalnianie zapachu i są łatwe do napełnienia. Można je również wszędzie zabrać, ponieważ bez problemów zmieszczą się w torebce lub kieszeni.

Marka Dior oferuje wiele rodzajów perfum męskich

Atomizer to pomysłowy produkt, który zmienił branżę perfumeryjną, umożliwiając zabieranie i noszenie perfum lub mgiełki do ciała w dowolnym miejscu bez konieczności noszenia pełnowymiarowej butelki lub marnowania znacznej ilości produktu. Atomizery doskonale wykorzystują dwie ważne zasady, które pomagają w dystrybucji płynów, a mianowicie ssanie i przepływ powietrza. Zasysanie powstaje, gdy powietrze przepływa przez rurkę zanurzoną w perfumach. To powietrze jest zwykle przechowywane w wyciśniętej bańce, która ma za zadanie wytworzyć ssanie, które wyciąga płynne perfumy ze zbiornika i do dyszy. Przepływ powietrza tworzy efekt ssania, który wciąga płynne perfumy ze zbiornika przez rurkę podajnika do dyszy, z której są wyrzucane w postaci mgiełki. Dysza, która jest zwykle wykonana z tworzywa sztucznego lub metalu, jest częścią rozpylacza perfum, która jest odpowiedzialna za rozbijanie płynnej mieszaniny i rozprowadzanie jej w powietrzu. Wystarczy wyciągnąć atomizer z kieszeni lub torebki, zdjąć zakrętkę i docisnąć głowicę spryskującą, aby rozpylić zawartość w dowolnym miejscu. Dzięki temu nie trzeba nosić ze sobą pełnowymiarowej buteleczki perfum i narażać się na ich rozbicie lub zgubienie.Obecnie wielu mężczyzn poszukuje zapachów świeżych, eleganckich i klasycznych, a taki jest dior perfum meski. Perfumy te charakteryzują się trwałym zapachem, który długo utrzymuje się na skórze. Możemy również w perfumeriach online znaleźć tańsze odpowiedniki perfum markowych sprzedawane w różnych pojemnościach.

Comments are closed.