Zwiększenie spożycia warzyw i owoców to jeden z podstawowych kroków w poprawie nawyków żywieniowych. Znajdują się na pierwszym poziomie Piramidy Zdrowego Żywienia i obok aktywności fizycznej wskazywane są jako jeden z głównych elementów wpływających na dobre samopoczucie. Trudno się dziwić, owoce są nie tylko bardzo zdrowe, są również przepyszne! Ogromna różnorodność smaków sprawia, że każdy na pewno posiada swój ulubiony owoc. Pyszne i zdrowe – czego chcieć więcej?

Naturalne Owoce BIO – samo zdrowie

Zaleca się spożywać co najmniej jedną porcję owocu w ciągu dnia. Owoce to źródło błonnika, witamin A, C i z grupy B, poza tym potasu i polifenoli. Owoce BIO to bardzo różnorodna grupa więc ich właściwości będą się znacznie różnić. Egzotyczny banan dla przykładu jest skarbnicą drogocennego potasu a nasza rodzima truskawka to doskonały dostarczyciel witaminy C. Nie ma i nie było wiec wątpliwości, że korzystnie wpływają na nasz organizm, jednak warto sięgać po różnorodne owoce, aby dostarczyć jak najwięcej korzystnych składników.  Pomoże to w kontroli masy ciała i leczeniu otyłości, zmniejszeniu ryzyka chorób układu sercowo-naczyniowego, poprawie ciśnienia tętniczego oraz  zapobieganiu wielu nowotworom.

Ekologiczne Owoce BIO – oferta sklepu ze zdrową żywnością

Nasz sklep BIO posiada ofertę Owoców w różnej postaci. Suszone owoce, konfitury, dżemy, kandyzowane, musy, przeciery, powidła czy desery owocowe. Wszystko to z naturalnych i ekologicznych owoców i bez dodatków konserwantów i zbędnego cukru. Szeroki wybór pozwoli Ci zamówić produkty, które dobrze znasz i uwielbiasz. Nasz sklep ze zdrową żywnością pragnie zapewnić wszystkim dostęp do zdrowej żywność w wyjątkowo konkurencyjnych cenach. Teraz masz wyśmienite owoce w zasięgu ręki. Zamów je bez wychodzenia z domu!  Zadbaj o ich zdrowie i kondycję przy pomocy naszych produktów – BioSklep24.

Comments are closed.