Remont starej łazienki lub wykończenie nowej wiąże się z zakupem armatury sanitarnej. To przede wszystkim umywalka, miski toaletowe lub baterie łazienkowe. Wybieramy takie, które będą pasować do aranżacji całego pomieszczenia. Na rynku dostępnych jest wiele modeli, które wyróżniają się kształtem, kolorem, zastosowaniem i funkcjonalnością. Frapeti jest to sklep internetowy, w którym znajdziesz wszystkie te akcesoria. Solidne wykonanie i gustowne wykończenie sprzętu przekona Cię do tego, aby zapoznać się z pełną ofertą sklepu. 

Armatura pod prysznic – baterie, deszczownice lub całe zestawy dostępne na Frapeti.pl

Trwałość na lata połączona z unikalnym stylem. Tak w skrócie można opisać akcesoria znajdujące się w ofercie Frapeti. Armatura pod prysznic jest podstawowym wyposażeniem łazienki. Dopasowujemy ją pod kolor płytek znajdujących się na ścianie lub podłodze. Zwracamy uwagę na każdy detal, m.in. panel prysznicowy montowany jest natynkowo czy podtynkowo, jakiego jest kształtu, czy bateria prysznicowa ma funkcję regulacji temperatury i przede wszystkim to, czy ten sprzęt będzie pasował do ogólnego wnętrza łazienki. Pytań jest sporo, dlatego najpierw swoje poszukiwania rozpoczynamy w Internecie. W sklepie Frapeti wyposażysz się we wszystko w jednym miejscu. Zarówno w większe sprzęty, jak i mniejsze akcesoria.

Kolumny prysznicowe – zobacz kolekcję marki Corsan i Steinberg

Kolumny prysznicowe są wygodnym rozwiązaniem do wanny lub przy stworzeniu prysznica z brodzikiem lub obecnie modnym i funkcjonalnym odpływem liniowym. Nowoczesne zestawy prysznicowe składają się z baterii ze zintegrowaną deszczownicą i słuchawką prysznicową. W ten sposób otrzymujemy łatwe przełączenie wody między tymi dwoma elementami wyposażenia kolumny prysznicowej. Dzięki swojej podwójnej funkcji możemy swobodnie korzystać z uroków kąpieli w wannie lub skorzystać z tradycyjnego prysznica. Wiele atrakcyjnych modeli znajdziesz na https://frapeti.pl/collections/kolumny-prysznicowe

 

Comments are closed.