Kuchnia jest miejscem, w którym przygotowujemy posiłki dla całej rodziny. To miejsce, gdzie odbywają się imprezy, spotkania. Z tych właśnie powodów powinniśmy zadbać o jej szczególną praktyczność i funkcjonalność. Dobra kuchnia, to niezawodne sprzęty i mnóstwo miejsca do gotowania. Nowoczesne projekty dają nam mnóstwo możliwości zabudowania kuchni. To sposób na poszerzenie jej przestrzeni. Dodatkowym elementem wyposażenia są bez wątpienia zlewozmywaki i baterie kuchenne, które przyciągają wzrok. Piękne modele znajdziesz w sklepie internetowym z armaturą sanitarną online Frapeti.

Zlewozmywaki Blanco – bogaty wybór kolorystyczny i ponadczasowe wzornictwo

Zlewozmywaki to konieczny element, który powinien znaleźć się w każdej kuchni. Najbardziej poszukiwane są sprzęty odporne na działanie wysokich temperatur, zarysowania i osadzanie się kamienia. Obszerne komory dają dużo możliwości przy przygotowywaniu posiłków dla dużej rodziny i późniejsze zmywanie naczyń. Zlewozmywaki Blanco cechuje dbałość o detale i wysoka funkcjonalność. Ich piękny design wpasuje się w aranżację do różnych stylów kuchni. Wśród dostępnych kolorów należy wyróżnić: alumetalik, jaśmin, szampan, kawowy i biały silgranit. Zlewozmywaki przeznaczone są do montowania równo z blatem. 

A do zlewozmywaków baterie kuchenne wolnostojące

Dzisiejsze baterie kuchenne stojące to przede wszystkim praktyczność. Ukryty perlator, który znajduje się na zakończeniu baterii, pozwala na ograniczenie zużycia wody, a wyjmowany wąż na dokładniejsze mycie naczyń, za sprawą elastycznej stalowej sprężyny. To wygoda dla osób, które cenią sobie oszczędność i praktyczność w jednym. Sklep Frapeti w swojej ofercie prezentuje kilkadziesiąt modeli baterii kuchennych. Ich ciekawe, designerskie kształty, będą wyróżniały się na tle kuchni. Sklep Frapeti to jakość i styl. Sprawdź wszystkie baterie kuchenne i wybierz jedną z nich!

 

Comments are closed.