Czy możliwe jest to, że inwestycje są w stanie przynieść naprawdę ogromną ilość zysków? Tak. O ile ktoś będzie zdawał sobie sprawę z tego, jak powinien postępować. Taką podpowiedź odnośnie zyskownych inwestycji, ma dla użytkowników firma 10Clouds.

Platforma z wysokim oprocentowaniem

To właśnie oni odpowiedzialni są za stworzenie Crescent app – platformy, która umożliwia zdecydowanie wyższe oprocentowanie, niż to bywa w tradycyjnych przypadkach. Tak, zdecydowana większość osób na ogół wykorzystuje konta oszczędnościowe, ale trzeba przyznać, że procent zysku (RRSO) nie jest zbyt wielki. W szczególności, jeżeli porówna się to do Crescent app. Może więc warto zainteresować się tematem, który może spowodować nie lada zamieszanie w świecie finansów.

Dobra aplikacja inwestycyjna

Na początku Crescent Case Study miała stać się zwykłą aplikacją, która stanie się pomocą w handlu kryptowalutami. Osoby odpowiedzialne postanowiły jednak postawić sobie poprzeczkę zdecydowanie wyżej, aby móc przebić konkurencję na rynku. Tak, nadal jest to aplikacja inwestycyjna, której głównym motorem napędowym są kryptowaluty. Teraz jednak całość pozwala na ogromne oszczędności, jakie będzie można przeznaczyć na dowolnie wybrany przez siebie cel.

Ciekawy projekt mobilny

Samo 10Clouds przyznaje, że Crescent stał się jednym z najciekawszych projektów mobilnych, z jakim mieli oni do czynienia. I to na tak globalną skalę. Trzeba bowiem dodać, że nad całością czuwało pięciu programistów, którzy na co dzień umiejscowieni byli w Polsce, jak również w Stanach Zjednoczonych. Może i taka odległość na początku stanowiła nie lada kłopot, ale i z tym można było sobie poradzić. W szczególności, jeżeli mowa o tak zdolnych i pełnych chęci do pracy programistach.

Aplikacja dopasowana do czasów współczesnych

To, co można powiedzieć o Crescent to fakt, że jest ona dopasowana do potrzeb współczesnych czasów. Poniekąd odpowiedzialne są za to osoby, jakie czuwają, aby wszystko co się dzieje na tej platformie, przebiegało bez najmniejszych zarzutów. Wśród takich osób można wymienić programistów Flutter, testerów QA, projektantów produktów, ilustratorów i menedżerów dostarczania produktów. Ich zwinna i szybka praca możliwa była dzięki temu, że byli oni w stanie (i nadal są!) dopasować się do zmian, jakie obowiązują na rynku. Tylko ścisła współpraca pomiędzy zespołami umożliwiła reakcję na ewentualne problemy, jakie pojawiały się w trakcie tworzenia Crescent. 

 

Comments are closed.

ism-tr.org https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/ worlds.com