Szukając inspiracji na zaaranżowanie przestrzeni wypoczynkowej w salonie czy pokoju dziennym, nie ma lepszej opcji niż nowoczesny narożnik. Wygodny narożnik pozwoli optymalnie wykorzystać daną przestrzeń, a jednocześnie zapewni wysoki komfort. Jaki narożnik wybrać? Czym różnią się dostępne modele?

Wygodne narożniki w salonie i pokoju dziennym

Nie ma lepszej opcji na aranżację przestrzeni do relaksu niż narożnik. Wygodna sofa narożna pozwoli na to, aby odpocząć w gronie rodziny, podjąć gości, ale też zdrzemnąć się, kiedy tylko przyjdzie na to ochota. Narożnik może być samodzielnym miejscem, jak również być zestawiony z wygodnym fotelem czy stolikiem kawowym. Szeroki wybór kolorów i modeli pozwoli na dopasowanie mebla do już istniejącej aranżacji. Ciekawym rozwiązaniem są narożniki z funkcją relax – to opcja, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom odpoczynku. Funkcja relax pozwala na wysuwanie podnóżków oraz zagłówków oraz subtelne przechylenie siedziska do tyłu, co pozwala na przyjęcie pozycji półleżącej.

Małe narożniki idealne do kawalerek!

Zaaranżowanie mniejszego mieszkania nie jest już problemem – małe narożniki sprawią, że bez trudu wykreowane zostanie miejsce wypoczynkowe. Eleganckie, małe narożniki nadają wnętrzu przytulności, pozwalają na stworzenie idealnego miejsca do podejmowania gości. Niewielkie narożniki nierzadko posiadają funkcję spania – oznacza to, że ich konstrukcja jest zaprojektowana w taki sposób, by możliwe było ich rozkładanie. W ten sposób mebel zyskuje podwójną rolę i pozwala na wykreowanie dodatkowego miejsca do spania dla gości czy bliskich. Małe narożniki mogą posiadać też niewielkie pojemniki na pościel – wewnątrz mebla znajdzie się dość miejsca do przechowywania dodatkowej kołdry, poduszki, koców.

Comments are closed.