Kobiety w każdej sytuacji chcą prezentować się nienagannie. Nie dziwi zatem fakt, że również wtedy, gdy wybierają się na plażę, chcą zadać szyku. Moda plażowa rządzi się zresztą swoimi prawami, również tutaj pojawiają się pewne trendy. Co będzie popularne w tym sezonie? Poniżej kilka podpowiedzi dla kobiet, które chcą przygotować się do lata.

Modne stroje kąpielowe 2021

Jeżeli chodzi o stroje kąpielowe, to w tym sezonie bez wątpienia modne będą zarówno jednoczęściowe kostiumy, jak też bikini. Na którą wersję postawić? Wszystko zależy od tego, jak lubi się spędzać czas na plaży. Jeżeli ma być aktywnie, lepszą opcją będzie po prostu strój jednoczęściowy. Można w nim wygodnie pływać, grać w siatkówkę plażową, spacerować.

Ze strojem jednoczęściowym z powodzeniem można wyczarować też wiele ciekawych stylizacji. W jaki sposób? Wystarczy założyć do nich krótkie spodenki lub spódnicę, w ostateczności zawiązać też pareo w taki sposób, że stworzy się z niego właśnie coś na kształt spódnicy. Do tego ciekawy kapelusz, klapki i torba plażowa i strój do spacerowania po promenadzie gotowy.

Ciekawe dodatki na plażę

Jeśli uwielbiamy plażować i spędzamy w ten sposób sporo czasu latem, warto postawić też na ciekawe dodatki. Sprawdzą się one na imprezy na plaży, kiedy chcemy po prostu świetnie wyglądać. Warto kupić sobie biżuterię, na przykład taką z kamieni półszlachetnych. Inny modny dodatek to okulary przeciwsłoneczne. Są one ważne nie tylko dlatego, że podkręcają każdą stylizację. To dzięki nim można przecież zadbać o zdrowie swoich oczu.

Co jeszcze sprawdzi się na plaży? Warto mieć jakąś pojemną plażową torbę. Najbardziej eleganckie i stylowe są kosze. Można wybrać model, który jest wykonany z trawy morskie, słomy, wikliny. Każda opcja jest teraz bardzo w trendach. Popularne są koszyki klasyczne lub w kształcie koła. Świetnie sprawdzają się nie tylko na plażę, ale również jako miejskie torebki.

Makijaż na plażę

Jaki makijaż będzie idealny na plażę? Lekki, neutralny, delikatny. Warto wybrać krem tonujący zamiast klasycznego fluidu. Można postawić na rozświetlacz, którym zaznacza się kości policzkowe.

Na plaży zwykle nie używa się perfum, ponieważ kosmetyki zawierające alkohol mogą wchodzić w różne niebezpieczne reakcje ze słońcem. Dlatego też lepszą opcją będą po prostu lekkie mgiełki zapachowe. To dzięki nim zawsze można czuć się świeżo na plaży. Do torby plażowej koniecznie trzeba też włożyć kosmetyk, który chroni przed oparzeniem. Mleczka do opalania z wysokim filtrem to must have.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://ekskluzywna.pl/stroje-kapielowe.

Comments are closed.